Pevex
Pevex

Pevex

Leagues
Business basketall league, Finals, Semi-finals, Playoff, Third place game
Sezone
2018/2019, 2019/2020, 2021/2022, 2022/2023, 2023/2024, 2024/2025, 2025/2026, 2026/2027
Početna
Boćarski dom

Pevex je prvi hrvatski trgovački lanac na tržištu od 1990. godine. Kada je riječ o trgovini neprehrambenih proizvoda, Pevex se izdvaja prepoznatljivošću i posebnošću u odnosu na ostale prisutne “uradi sam” trgovine. Prvi hrvatski trgovački lanac takvoga tipa posluje u svim krajevima Hrvatske i nameće se kao prvi odabir za kupnju kada je riječ o proizvodima za izgradnju, opremanje i uređenje doma i vrta. U Pevexovim prodajnim centrima moguće je kupiti proizvode iz sedam programa, birati između više desetaka tisuća raznih artikala zahvaljujući odličnim poslovnim odnosima s domaćim i inozemnim dobavljačima. 

Osmijeh na licima naših kupaca, osjećaj zadovoljstva naših poslovnih partnera, ljubaznost i stručni savjeti naših djelatnika pokretačka su snaga zaposlenika tvrtke Pevex.

2025/2026

2024/2025

2023./2024.

2022./2023.

2019./2020.

2018./2019.

Pevex 2026

IgračPTSASTSTLBLK3PMOFFDEFPF
Dario Franjić02200072
Dino Gulam62100020
Kristian Kukolja80000020
Marko Ereš81002113
Ivan Beljan40200022
Serhi Nikuradze00010201
Goran Beneta00000010
Zvonimir Osičan20000352
Luka Smoljanić00000011

Pevex – all seasons

RankIgračEkipaPTSASTSTLBLK3PMGOFFDEFPF
1Bruno HorvatinFortenova grupa62280448795054211105
2Antonio TikvićPevex41699831669523518675
3Mario KelavaPevex3208428407278119944
4Marin MarkotaPevex2534322213923289428
5Marko ErešPevex20113714321165229
6Marko LozićPevex1713630724322112159
7Marko KirinPevex169272033815136121
8Zvonimir OsičanPevex161894620388559
9Ivan MužaPevex1411895321427135
10Danijel VanečekPevex13417116616207620
11Ivan MandićPevex12526223813256824
12Dino GulamPevex124205018184816
13Kristian KukoljaPevex10454011574314
14Roman HrgovićPevex98148316973018
15Ivan BarešićPevex95171511830183132
16Marin ObradovićPevex87853644316
17HRVOJE HELDPevex743014210974314
18Gabrijel MustafićPevex67135013521514
19Miran BahtijarevićPevex452320428103019
20Ivan RukavinaPevex37740412132116
21Luka SmoljanićPevex3316103274146551
22Ivan BenetaPevex31880527132414
23Jan VrdoljakPevex28230124131
24Saša BenkovićPevex244316176626
25Filip DukićPevex22440223104
26Damir-Mato ĆurkovićPevex2145104291822
27Sven Domagoj SabljakPevex2010002591
28Goran BenetaPevex1858143522636
29Filip DropuljićPevex1412034124
30Damir KappelPevex9021010576
31Vjeko KatićPevex824012143
32Marijan KalanjPevex814021481225
33Pavao VrbanecPevex5186301771616
34Ivan BeljanPevex402001022
35Jura LekoPevex220006415
36JOSIP MIHALJEVIĆPevex200002061
37Ivor NađPevex200004213
38Dominik LovrićPevex210005128
39Matija DamjanićPevex2300011144
40ADRIJANO DUKMENIĆPevex000000000
41Jasmin ČosićPevex000000000
42Ante BobetićPevex000000000
43FILIP ĐUKIĆPevex000000000
44Danijel KožarPevex000000000
45Dario FranjićPevex022001072
46Serhi NikuradzePevex000101201
47Robert KovačićPevex000001000
48Zvonimir ŽupićPevex000003001
49Igor StanićPevex000000000

League table

PosEkipaWLPts+Pts-DIFF
110603129
21047452
310603129
400000
5013160-29
6013160-29
700000
8014547-2
900000

Rezultati

60 - 31

Končar vs Pevex

39 - 45

Pevex vs Visage Technologies

60 - 41

Gospođica Bobica vs Pevex

0 - 20

Pevex vs HPB Sport

49 - 39

HT Grupa vs Pevex

56 - 49

PwC Hrvatska vs Pevex

54 - 57

Pevex vs Ernst & Young

42 - 56

Pevex vs Končar

40 - 51

Fortenova grupa vs Pevex

43 - 35

Pevex vs HRT

65 - 44

PwC Hrvatska vs Pevex

43 - 57

Pevex vs Kavana Lav

64 - 56

Končar vs Pevex

73 - 59

Positive Equity vs Pevex

45 - 72

Pevex vs Visage Technologies

47 - 61

Pevex vs Happening

66 - 62

Ernst & Young vs Pevex

63 - 35

Gospođica Bobica vs Pevex

51 - 53

HPB Sport vs Pevex

51 - 30

Fortenova grupa vs Pevex

40 - 60

Pevex vs Končar

50 - 38

Visage Technologies vs Pevex

51 - 53

Sofascore vs Pevex

58 - 75

Pevex vs Azikus

41 - 31

Pevex vs Coach4you

55 - 41

Happening vs Pevex

35 - 36

Pevex vs IVICOM

81 - 40

House of Code vs Pevex

31 - 67

Pevex vs Gospođica Bobica

54 - 62

Pevex vs Rimac Group d.o.o.

40 - 31

PwC Hrvatska vs Pevex

29 - 53

Fortenova grupa vs Pevex

39 - 68

Pevex vs Ernst & Young

68 - 42

Končar vs PEVEX

58 - 47

Pevex vs IVICOM

31 - 20

HRT (m)ANIMALS vs Pevex

51 - 48

Pevex vs House of Code

41 - 51

SofaScore vs Pevex

50 - 53

PwC Hrvatska vs Pevex

66 - 49

Pevex vs NOVA TV

47 - 63

Pevex vs Azikus

57 - 43

Visage Technologies vs Pevex

25 - 56

Pevex vs Fortenova grupa

51 - 43

Pevex vs Ernst & Young

48 - 51

Fizioteka vs Pevex

59 - 57

Končar vs Pevex

72 - 43

Tokić d.o.o. vs Pevex

60 - 36

Pevex vs Visage Technologies

63 - 24

IVICOM vs Pevex

46 - 52

Pevex vs SofaScore

51 - 59

Pevex vs Končar

23 - 39

Fortenova grupa vs Pevex

70 - 64

Tokić d.o.o. vs Pevex

43 - 57

Poliklinika Help – Buljubašić vs Pevex

39 - 69

NOVA TV vs Pevex

43 - 33

Pevex vs HRT (m)ANIMALS

43 - 75

Pevex vs Ernst & Young

36 - 59

Končar vs Pevex

48 - 32

Pevex vs Visage Technologies

20 - 0

Pevex vs PwC Hrvatska

59 - 42

Končar vs Pevex

78 - 70

Pevec Roosters vs Visage Technologies

64 - 57

Pevec Roosters vs Zagrebačka filharmonija

31 - 44

Inter-net vs Pevec Roosters

39 - 50

Ernst & Young vs Pevec Roosters

58 - 52

Pevec Roosters vs Inspekt

60 - 36

E.ON vs Pevec Roosters

41 - 39

Pevec Roosters vs PwC Hrvatska

48 - 58

Pevec vs SportMixta

62 - 66

Pevec vs Ernst & Young

59 - 64

ABB vs Pevec

55 - 60

Visage Technologies vs Pevec

55 - 59

Pevec vs Ernst & Young

52 - 54

KPMG vs Pevec

49 - 66

Pevec vs Visage Technologies

72 - 24

SportMixta vs Pevec

34 - 54

Pevec vs ABB

48 - 56

PwC Hrvatska vs Pevec

39 - 38

Pevec vs Atlantic grupa

39 - 30

INTER-NET vs Pevec

31 - 54

Pevec vs RWE Energija