Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Kolo Full Time
16. veljače 2019. 12:20 pm Business basketall league 2018/2019 2018/2019 8 32'

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

EkipaT
KPMG52
Pevec54

KPMG

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
Dino Bašić-212101152
1Tomislav KrležaGuard70001123
3Ivan KusalićForward71100451
5Dario SulejmanovićCenter41100064
6Ivan MeladaGuard51101073
17Rudolf BorošGuard82002202
 Ukupno 52740582515

Pevec

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
8Damir-Mato ĆurkovićGuard00000000
10Ivan BarešićForward31001122
11Matija DamjanićForward00000000
12Antonio TikvićGuard66101441
13Luka SmoljanićForward00000000
14Saša BenkovićGuard00000100
15Marko Kirin Forward252104681
16Bruno HorvatinForward131100013
17Mario KelavaCenter71010661
 Ukupno 541131618218
PTS
52
54
AST
7
11
STL
4
3
BLK
0
1
3PM
5
6
OFF
8
18
DEF
25
21
PF
15
8

KO KO FT

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.