Detalji

Datum Vrijeme League Sezona
16. ožujka 2019. 4:00 pm Razigravanje 2019 2018./2019.

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234TOutcome
Visage Technologies 2018./2019.151362155Loss
Pevec 2018./2019.1418131560Win

Visage Technologies 2018./2019.

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
4Ivan MaurovićGuard22000072
9Mate MarasGuard124001253
10Bruno RosanGuard141102042
11Luka SeničićForward00010010
12Ivan GogićForward214001274
18Luka OrsagForward61000034
55Ivan VučkovićGuard00000000
 Ukupno 551211442715

Pevec 2018./2019.

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
7Marijan KalanjForward60002140
8Damir-Mato ĆurkovićGuard00000000
10Ivan BarešićForward01000022
11Matija DamjanićForward01000021
13Luka SmoljanićForward00000110
15Marko KirinForward133503270
16Bruno HorvatinForward162101142
17Mario Kelava Center252220281
 Ukupno 6098267286
PTS
55
60
AST
12
9
STL
1
8
BLK
1
2
3PM
4
6
OFF
4
7
DEF
27
28
PF
15
6

KO KO FT

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.