Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Kolo Full Time
30. studenoga 2019. 10:00 am Business basketall league 2019./2020. 4 32'

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234T
Pevec Roosters1314131858
Inspekt1911121052

Pevec Roosters

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
9Marko KirinForward112001041
8Zvonimir Župić-00000001
6Damir-Mato ĆurkovićGuard00000021
13Luka SmoljanićForward21000110
17Mario Kelava Center217131290
12Roman HrgovićForward122001021
5Damir KappelCenter60100123
16Bruno HorvatinForward61101021
 Ukupno 58133344228

Inspekt

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
3Sofia KraljićGuard00000000
69Luka PavelićForward60200012
5Marin PavelićGuard261304072
17Josip IngulaGuard81200120
76Danijel JurešićGuard61001001
0Ivan OreškovićGuard02000022
14Igor KrekešićForward32301051
27Ivan MalenicaForward31100113
 Ukupno 528110621811
PTS
58
52
AST
13
8
STL
3
11
BLK
3
0
3PM
4
6
OFF
4
2
DEF
22
18
PF
8
11

KO KO FT

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.