HRT (m)ANIMALS

Osnivač Hrvatske radiotelevizije jest Republika Hrvatska, a osnivačka prava ostvaruje Vlada Republike Hrvatske.

Hrvatska radiotelevizija ima tri nacionalne radiopostaje (Prvi program Hrvatskoga radija (HRT – HR 1), Drugi program Hrvatskoga radija (HRT – HR 2) i Treći program Hrvatskoga radija (HRT – HR 3)), osam regionalnih radiopostaja (HRT – Radio Dubrovnik, HRT – Radio Knin, HRT – Radio Osijek, HRT – Radio Pula, HRT – Radio Rijeka, HRT – Radio Sljeme, HRT – Radio Split, HRT – Radio Zadar) i osam regionalnih centara, četiri zemaljska televizijska programa (Prvi program Hrvatske televizije (HRT – HTV 1), Drugi program Hrvatske televizije (HRT – HTV 2), Treći program Hrvatske televizije (HRT – HTV 3) i Četvrti program Hrvatske televizije (HRT – HTV 4)).

Leagues
Business basketall league, Finale, Polufinale, Razigravanje, Utakmica za treće mjesto
Sezone
2021./2022., 2022,/2023.
Početna
Boćarski dom

HRT (m)ANIMALS

IgračPTSASTSTLBLK3PMOFFDEFPF
Ivan Dorian Molnar723511032716
Ljubo Zdjelarević51101002386516
Dražen Iričanin47520021614
Daniel Križ36740761410
Marko Pašić32532161914
Tomislav Cizel2621015102
Marko Šapit231101352520
Ladislav Gerenčer224102367
Mario Mateljak152201887
Slavko Kavšek1383115104
Damir Hanžek1341133912
Pavleković120000432
Danko Družijanić112103563
Ivica Čiček66100487
Luka Rojc20000034
Hrvoje Pavleković00000000
Ivan Kovač00000000
Dražan Mamić00000000
Danijel Blagec00000111
Jurica Miljan00000000
Milan Perić00000000
Zoran Hrkalović00000000
Luka Petrinec00000000

Tablica lige

PosEkipaWLPts+Pts-DIFF
1100758449309
291607474133
382631500131
46454650145
55545844216
5554964933
746495570-75
837378452-74
928461572-111
928385493-108
1119360629-269