Detalji

Datum Vrijeme League Sezona
23. travnja 2022. 10:00 am Razigravanje 2021./2022.

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234TOutcome
Tokić d.o.o.1817231472Win
Pevex14781443Loss

Tokić d.o.o.

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
Ivan BrajkovićForward01100043
Mislav PoduškaForward-Guard80002041
Marko KraljevićGuard225202160
Marko PrimoracForward-Guard56000060
Jasmin DomazetCenter00000110
Ivan ŠantorićGuard41000221
Tomislav ŠarlijaForward-Guard40000143
Božo JukićCenter2900021132
 Ukupno 721330664010

Pevex

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
Ivan Mandić-121411152
6Damir-Mato ĆurkovićGuard20100002
16Bruno HorvatinForward83201143
7Marijan KalanjForward20100111
Danijel Vaneček-71000111
4Antonio TikvićGuard102302131
13Luka SmoljanićForward21100011
 Ukupno 438121451511
PTS
72
43
AST
13
8
STL
3
12
BLK
0
1
3PM
6
4
OFF
6
5
DEF
40
15
PF
10
11

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.