Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Kolo Full Time
23. veljače 2019. 12:10 pm Business basketall league 2018./2019. 9 32'

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234T
Pevec 2018./2019.1814101355
Ernst & Young 2018./2019.151981759

Pevec 2018./2019.

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
7Marijan KalanjForward00000000
8Damir-Mato ĆurkovićGuard00100000
10Ivan BarešićForward51001014
11Matija DamjanićForward02000000
15Marko KirinForward121104011
16Bruno HorvatinForward192002022
17Mario KelavaCenter192131683
 Ukupno 55833861210

Ernst & Young 2018./2019.

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
1Mihovil Milanović Forward211201333
4Mislav KrstanovićForward122302223
5Dominik TučkarForward00000001
7Matija LabašGuard141420024
11Srđan KršićGuard00000011
13Andrija StilinovićForward20000000
15Domagoj DrešarCenter20000100
22Marin PrugovečkiGuard23000000
94Matej FilipanForward61100202
99Marko ZorićForward00100010
 Ukupno 59811238914
PTS
55
59
AST
8
8
STL
3
11
BLK
3
2
3PM
8
3
OFF
6
8
DEF
12
9
PF
10
14

KO KO FT

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.