Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Match Day
29. siječnja 2022. 10:30 am Business basketall league 2021./2022. 5

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234TOutcome
NOVA TV81191139Loss
Pevex1418142369Win

NOVA TV

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
Stipe AntonijevićForward-Guard133302141
Ivan ForjanForward-Guard00100112
Marko TrgovčevićForward-Center31100014
Vid HorvatGuard20200022
Domagoj GrbavacForward-Guard41100023
Ivo AntunovićCenter1721021121
Mladen SalajsterGuard00300051
 Ukupno 397120432714

Pevex

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
4Antonio TikvićGuard152203121
Ivan Mandić-104300570
10Ivan BarešićForward50001110
16Bruno HorvatinForward152003032
13Luka SmoljanićForward01000130
Danijel Vaneček-511000100
Miran Bahtijarević-04200231
Marin Markota -193223111
 Ukupno 69171021011305
PTS
39
69
AST
7
17
STL
12
10
BLK
0
2
3PM
4
10
OFF
3
11
DEF
27
30
PF
14
5

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.