Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Match Day
27. studenoga 2021. 9:00 am Business basketall league 2021./2022. 2

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234TOutcome
HRT (m)ANIMALS131191346Loss
Tokić d.o.o.142115163Win

HRT (m)ANIMALS

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
Daniel KrižGuard31101032
Ladislav GerenčerForward30001123
Ivica ČičekForward02000112
Ljubo ZdjelarevićForward-Center101100041
Ivan Dorian MolnarForward111003063
Dražen IričaninGuard81000021
Marko ŠapitGuard51001024
Slavko KavšekForward41100001
Hrvoje PavlekovićForward20000011
 Ukupno 46830622118

Tokić d.o.o.

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
Ivan BrajkovićForward01100003
Marko KraljevićGuard105400262
Ante GadžeGuard152201042
Toni RudićForward01000013
Tomislav ŠarlijaForward-Guard50201032
Božo Jukić Center250200881
Ivan ĆurićForward-Guard00000033
Marko PrimoracForward-Guard00200121
 Ukupno 5591302112717
PTS
48
63
AST
8
10
STL
3
13
BLK
0
0
3PM
6
4
OFF
2
11
DEF
22
28
PF
19
19

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.