vs

Detalji

Datum Vrijeme League Sezona
27. studenoga 2021. 9:00 am Business basketall league 2021./2022.

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234T
HRT (m)ANIMALS131191346
Tokić d.o.o.142115163

HRT (m)ANIMALS

# Igrač Pozicija PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF Own Goals
Daniel KrižGuard3311000010000003020
Ladislav GerenčerForward3300000010000012030
Pavleković-2100000000000001010
Ivica ČičekForward0220000000000011020
Ljubo ZdjelarevićForward-Center10411000000000004010
Ivan Dorian MolnarForward11610000030000006030
Dražen IričaninGuard8210000000000002010
Marko ŠapitGuard5210000010000002040
Slavko KavšekForward4011000000000000010
 Ukupno 46238300006000002210180

Tokić d.o.o.

# Igrač Pozicija PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF Own Goals
Ivan BrajkovićForward0011000000000000030
Marko KraljevićGuard10854000000000026020
Ante GadžeGuard15422000010000004020
Toni RudićForward0110000000000001030
Tomislav ŠarlijaForward-Guard5302000010000003020
Božo JukićCenter251602000000000088010
Ivan ĆurićForward-Guard0300000000000003030
Marko PrimoracForward-Guard0302000000000012010
 Ukupno 5538913000020000011270170
PTS
46
63
REB
0
0
AST
8
10
STL
3
13
BLK
0
0
FGM
0
0
FGA
0
0
FG%
0
0
3PM
6
4
3PA
0
0
3P%
0
0
FTM
0
0
FTA
0
0
FT%
0
0
OFF
2
11
DEF
21
28
TO
0
0
PF
18
19
Own Goals
0
0

KO KO FT

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.