Detalji

Datum Vrijeme League Sezona
23. travnja 2022. 9:00 am Razigravanje 2021./2022.

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234TOutcome
Ernst & Young1310131147Win
Fortenova grupa97101541Loss

Ernst & Young

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
1Mihovil MilanovićForward120000141
7Matija LabašGuard132200224
Luka AnićCenter60010023
3Mate MartinovićGuard45300101
13Andrija StilinovićForward20000110
22Marin PrugovečkiGuard40111031
10Petar HodakForward811001123
 Ukupno 49872162413

Fortenova grupa

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
4Ivan MarićGuard00200134
Tadija DalićForward61002215
15Matija JuzbašićGuard02100031
Mario RadošForward70000212
Igor BojanićForward20000000
Dominik HrgaForward111111142
11Srđan KršićGuard60202010
0Josip HrgaForward94111321
 Ukupno 41872691515
PTS
49
41
AST
8
8
STL
7
7
BLK
2
2
3PM
1
6
OFF
6
9
DEF
24
15
PF
13
15

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.