Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Match Day
5. ožujka 2022. 12:00 pm Business basketall league 2021./2022. 7

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234TOutcome
SofaScore13562145Loss
IVICOM1030171168Win

SofaScore

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
Lovro BašićForward-Guard232100121
Ivan DivićCenter00200033
Hrvoje VujanićForward-Guard30001023
Luka BegićForward-Guard00100010
Matej StipićForward-Guard00000011
Ante BošnjakForward-Guard190205010
Matija KruljacForward-Guard00000021
Ante ŠušakForward-Guard01100151
 Ukupno 45370621710

IVICOM

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
Marko PadovanGuard63100120
Ante JarebGuard133101131
Frane Vrdoljak Forward171202492
Ivan Kufner-033101101
Sanjin LjubićGuard01100012
Slaven SoldoCenter60020163
Tomislav ŠiptarForward-Guard266202040
 Ukupno 681710358359
PTS
45
68
AST
3
17
STL
7
10
BLK
0
3
3PM
6
5
OFF
2
8
DEF
17
35
PF
10
9

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.