Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Full Time
16. ožujka 2019. 2:50 pm Razigravanje 2018/2019 32'

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234T
RWE Energija178151555
KPMG101115844

RWE Energija

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM 3PA OFF DEF PF
Tomislav RadošCenter200000133
Ivan Morić Forward2411000231
4Stjepan JukićForward1012110140
5Miroslav ČordaGuard000000000
6Krunoslav KaurićForward001000020
10Krešimir SubotićGuard010000000
13Danijel JukićGuard1003010024
14Anto ŠapinaGuard000000000
15Branimir JelićGuard000000000
Šime Zubčić-920010060
 Ukupno 55571304208

KPMG

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM 3PA OFF DEF PF
Niko Bašić-1813010140
1Tomislav KrležaGuard600020012
3Ivan KusalićForward411010194
4Duje MatićGuard530010000
6Ivan MeladaGuard000000052
12Goran KrižanacCenter400000011
14Davor VranješGuard000100023
16Julijan MarinForward702010024
18Dominik LasićGuard000000110
19Jakov BrkićGuard000000000
 Ukupno 445616032516
PTS
55
44
AST
5
5
STL
7
6
BLK
1
1
3PM
3
6
3PA
0
0
OFF
4
3
DEF
20
25
PF
8
16

KO KO FT

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.