Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Match Day
7. listopada 2023. 9:00 am Business basketall league 2023./2024. 1

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234TOutcome
Končar141113846Loss
Sofascore191910755Win

Končar

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
3Marko MijačCenter160103130
22Darko RagužForward130010344
9Mile BalenovićForward42200171
6Boris ŽužulForward00100011
7Saša MilakovićForward110103040
4Danijel ŠtokićForward22200144
 Ukupno 46471662310

Sofascore

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
12Alen MagdalenićForward-Guard00000000
13Matija LojblGuard51000010
5Nino KovačićForward-Guard81200332
18Mario GermForward-Center00000154
4Mirko GašparićCenter42100033
8Luka BegićForward-Guard30101010
14Borna Raić Forward-Guard231023061
15Erik FiketForward-Center120001131
 Ukupno 55542552211
PTS
46
55
AST
4
5
STL
7
4
BLK
1
2
3PM
6
5
OFF
6
5
DEF
23
22
PF
10
11

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.