Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Kolo Full Time
25. siječnja 2020. 11:10 am Business basketall league 2019./2020. 7 32'

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234T
Inspekt52222150
Ernst & Young1919251578

Inspekt

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
3Sofia KraljićGuard00000000
5Marin PavelićGuard151833172
7Marijo VrdoljakCenter00000001
27Ivan MalenicaForward111010332
17Josip IngulaGuard136003212
69Luka PavelićForward22100204
76Danijel JurešićGuard90103010
77Mario DubravčićForward00010101
 Ukupno 5010105991212

Ernst & Young

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
7Matija Labaš Guard174400331
9Vedran Brozović-62001020
11Srđan KršićGuard24100000
44Ivan GalićCenter132023041
99Marko ZorićForward22000120
10Petar HodakForward201100031
22Marin PrugovečkiGuard24000031
1Mihovil MilanovićForward160101231
 Ukupno 78197256205
PTS
50
78
AST
10
19
STL
10
7
BLK
5
2
3PM
9
5
OFF
9
6
DEF
12
20
PF
12
5

KO KO FT

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.