Detalji

Datum Vrijeme League Sezona
27. travnja 2024. 5:30 pm Utakmica za treće mjesto 2023./2024.

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234TOutcome
Happening2619151373Win
Ernst & Young2122161372Loss

Happening

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
0Darko KopićGuard121203224
13Andrej CerajForward263012360
12Jure RezoGuard147002141
15Ante ŽužulCenter1640535113
20Lovro PredovanForward-Guard51001732
11Bojan LukovacCenter00000100
5Nikola PetrušićCenter00000000
3Mario PavićGuard00100003
 Ukupno 73163611192613

Ernst & Young

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
9Petar HodakForward53000344
2Fran JarnjakForward-Center223304075
4Luka MohačGuard143002172
10Ivan PerkovićCenter1221032102
19Jurica MiličevićCenter140102202
13Andrija StilinovićForward20000001
22Domagoj Lulić-30001001
 Ukupno 7211501282817
PTS
73
72
AST
16
11
STL
3
5
BLK
6
0
3PM
11
12
OFF
19
8
DEF
26
28
PF
13
17

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.