Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Kolo Full Time
20. listopada 2018. 11:15 am Business basketall league 2018./2019. 1 32'

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234T
ABB14168947
Ernst & Young 2018./2019.201361150

ABB

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
4Ante JerkovićCenter180210741
9Damir BegovićForward101003322
3Sven RadosavljevićForward105110522
13Bojan RadosavljevićGuard72001113
12Denis ŠamadanCenter20200212
14Aleksandar RadosavljevićCenter00000100
10Tomislav KrižanacGuard00000002
 Ukupno 478524191012

Ernst & Young 2018./2019.

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
7Matija Labaš Guard211600204
1Mihovil MilanovićForward142001314
0Ivan SlivonjaGuard66000100
4Mislav KrstanovićForward31200322
5Dominik TučkarForward20000000
11Srđan KršićGuard21000200
22Marin PrugovečkiGuard20100002
10Domagoj KutlešaCenter00000000
13Andrija StilinovićForward00000011
15Domagoj DrešarCenter00000010
47Tomislav ČuturaForward00000000
99Marko ZorićForward00000312
 Ukupno 501190114615
PTS
47
50
AST
8
11
STL
5
9
BLK
2
0
3PM
4
1
OFF
19
14
DEF
10
6
PF
12
15

KO KO FT

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.