vs

Detalji

Datum Vrijeme League Sezona
20. listopada 2018. 11:15 am Business basketall league 2018./2019.

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234T
ABB14168947
Ernst & Young 2018./2019.201361150

ABB

# Igrač Pozicija PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF Own Goals
4Ante JerkovićCenter181102100000000074010
9Damir BegovićForward10510000030000032020
3Sven RadosavljevićForward10751100000000052020
13Bojan RadosavljevićGuard7220000010000011030
12Denis ŠamadanCenter2302000000000021020
14Aleksandar RadosavljevićCenter0100000000000010000
10Tomislav KrižanacGuard0000000000000000020
 Ukupno 472985200040000019100120

Ernst & Young 2018./2019.

# Igrač Pozicija PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF Own Goals
7Matija LabašGuard21216000000000020040
1Mihovil MilanovićForward14420000010000031040
0Ivan SlivonjaGuard6160000000000010000
4Mislav KrstanovićForward3512000000000032020
5Dominik TučkarForward2000000000000000000
11Srđan KršićGuard2210000000000020000
22Marin PrugovečkiGuard2001000000000000020
10Domagoj KutlešaCenter0000000000000000000
13Andrija StilinovićForward0100000000000001010
15Domagoj DrešarCenter0100000000000001000
47Tomislav ČuturaForward0000000000000000000
99Marko ZorićForward0400000000000031020
 Ukupno 502011900001000001460150
PTS
47
50
REB
0
0
AST
8
11
STL
5
9
BLK
2
0
FGM
0
0
FGA
0
0
FG%
0
0
3PM
4
1
3PA
0
0
3P%
0
0
FTM
0
0
FTA
0
0
FT%
0
0
OFF
19
14
DEF
10
6
TO
0
0
PF
12
15
Own Goals
0
0

KO KO FT

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.