Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Kolo Full Time
26. listopada 2019. 12:20 pm Business basketall league 2019./2020. 1 32'

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234T
Visage Technologies1716161059
Ernst & Young416161753

Visage Technologies

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
5Jure PerovićGuard20000112
15Paolo RakocijaCenter101100044
9Mate MarasGuard124002153
10Bruno Rosan Guard122210430
24Ivan ĆaćićCenter00000000
12Ivan GogićForward144232153
18Luka OrsagForward91001025
 Ukupno 591254572017

Ernst & Young

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
1Mihovil MilanovićForward223303325
5Dominik TučkarForward21100341
7Matija LabašGuard232200733
11Srđan KršićGuard61200001
13Andrija StilinovićForward00000033
99Marko ZorićForward00000000
 Ukupno 537803131213
PTS
59
53
AST
12
7
STL
5
8
BLK
4
0
3PM
5
3
OFF
7
13
DEF
20
12
PF
17
13

KO KO FT

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.