Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Kolo Full Time
8. prosinca 2018. 2:00 pm Business basketall league 2018./2019. 5 32'

Court

Prirodoslovna škola Vladimira Preloga
Ulica grada Vukovara 269

Rezultati

Visage Technologies 2018./2019.

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
4Ivan MaurovićGuard32000111
7Ivan MarkusiGuard172103532
9Mate MarasGuard145002012
10Bruno RosanGuard41000104
12Ivan GogićForward153132373
18Luka OrsagForward111001225
 Ukupno 6414238121417

Ernst & Young 2018./2019.

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
0Ivan Slivonja Guard196304030
3Mate MartinovićGuard115201013
4Mislav KrstanovićForward42100354
5Dominik TučkarForward00000001
7Matija LabašGuard141320164
11Srđan KršićGuard00000000
13Andrija StilinovićForward01000000
22Marin PrugovečkiGuard01100102
94Matej FilipanForward181000263
99Marko ZorićForward00000000
 Ukupno 6617102572117
PTS
64
66
AST
14
17
STL
2
10
BLK
3
2
3PM
8
5
OFF
12
7
DEF
14
21
PF
17
17

KO KO FT

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.