vs

Detalji

Datum Vrijeme League Sezona
11. prosinca 2021. 11:00 am Business basketall league 2021./2022.

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234T
SofaScore41151434
Ernst & Young2115151061

SofaScore

# Igrač Pozicija PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF Own Goals
Lovro BašićForward-Guard14921000000000018040
Ivan ĆorićCenter0000100000000000010
Hrvoje VujanićForward-Guard2110000000000001020
Ivan PavićCenter4110000000000001020
Lovro Vukoja-TrošićForward-Guard2411100000000013020
Matija LojblGuard8200100020000002000
Kristian VukušićForward-Guard2401100000000013020
Matija KruljacForward-Guard0000000000000000030
Ante Prpić Center2200000000000011010
Luka BegićForward-Guard0201000000000002000
 Ukupno 34255440002000004210170

Ernst & Young

# Igrač Pozicija PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF Own Goals
7Matija LabašGuard14731000000000070020
3Mate MartinovićGuard7241000010000011000
13Andrija StilinovićForward6110000000000001010
Krševan GrdovićCenter8210100000000011000
Jurica MiličevićCenter8800000010000017000
22Marin PrugovečkiGuard0331000000000012000
Marijan Peša-10521000000000014010
10Petar HodakForward8100100000000001020
 Ukupno 612914420002000001217060
PTS
34
61
REB
0
0
AST
5
14
STL
4
4
BLK
4
2
FGM
0
0
FGA
0
0
FG%
0
0
3PM
2
2
3PA
0
0
3P%
0
0
FTM
0
0
FTA
0
0
FT%
0
0
OFF
4
12
DEF
21
17
TO
0
0
PF
17
6
Own Goals
0
0

KO KO FT

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.