Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Match Day
11. prosinca 2021. 11:00 am Business basketall league 2021./2022. 3

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234TOutcome
SofaScore41151434Loss
Ernst & Young2115151061Win

SofaScore

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF Own Goals
Lovro BašićForward-Guard1421001840
Ivan ĆorićCenter000100010
Hrvoje VujanićForward-Guard210000120
Ivan PavićCenter410000120
Lovro Vukoja-TrošićForward-Guard211101320
Matija LojblGuard800120200
Kristian VukušićForward-Guard201101320
Matija KruljacForward-Guard000000030
Ante Prpić Center200001110
Luka BegićForward-Guard001000200
 Ukupno 345442421170

Ernst & Young

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF Own Goals
7Matija Labaš Guard1431007020
3Mate MartinovićGuard741011100
13Andrija StilinovićForward610000110
Krševan GrdovićCenter810101100
Jurica MiličevićCenter800011700
22Marin PrugovečkiGuard031001200
Marijan Peša-1021001410
10Petar HodakForward800100120
 Ukupno 6114422121760
PTS
34
61
AST
5
14
STL
4
4
BLK
4
2
3PM
2
2
OFF
4
12
DEF
21
17
PF
17
6
Own Goals
0
0

KO KO FT

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.