Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Kolo Full Time
18. siječnja 2020. 11:10 am Business basketall league 2019./2020. 6 32'

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234T
PwC Hrvatska915101650
Inspekt1120211567

PwC Hrvatska

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
14Petar SkansiForward151101200
9Jasmin AkikiForward61000221
17Marko ČrnjevićGuard224202051
22Ilija DelašCenter72100283
26Frane GarmaCenter01100163
 Ukupno 5095037218

Inspekt

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
0Ivan OreškovićGuard10000000
3Sofia KraljićGuard02010002
5Marin Pavelić Guard245007291
7Marijo VrdoljakCenter20000100
10Antonio KugaCenter113112330
14Igor KrekešićForward181002073
17Josip IngulaGuard62000023
27Ivan MalenicaForward20000223
69Luka PavelićForward30100032
76Danijel JurešićGuard03000033
 Ukupno 6716221182917
PTS
50
67
AST
9
16
STL
5
2
BLK
0
2
3PM
3
11
OFF
7
8
DEF
21
29
PF
8
17

KO KO FT

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.