Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Match Day
9. prosinca 2023. 12:30 pm Business basketall league 2023./2024. 6

Court

Sportski centar Supra Sport
Čulinečka cesta 221c, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234TOutcome
PwC Hrvatska10126836Loss
Happening141412646Win

PwC Hrvatska

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
16Hrvoje MamićGuard61000171
Bruno PetkovićGuard62100060
Tin Kulko-00000122
Matej SmetiškoGuard60000110
9Jasmin AkikiForward50000100
17Marko ČrnjevićGuard43200022
Jerome Jackson-01010000
Marin Zidarić-91000322
Dominik ValidžićForward00000000
 Ukupno 3683107207

Happening

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
Darko KopićGuard60200022
Hrvoje Božić Forward-Guard108200250
Igor MarićGuard22000102
Jure RezoGuard61100020
Mario PavićGuard00000011
Mirko ŠefčićForward30000110
Lovro PredovanForward-Guard00000001
Bojan LukovacCenter00000010
Ante ŽužulCenter62010241
Karlo KrčelićGuard131010121
 Ukupno 46145207188
PTS
36
46
AST
8
14
STL
3
5
BLK
1
2
3PM
0
0
OFF
7
7
DEF
20
18
PF
7
8

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.