Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Match Day
13. siječnja 2024. 11:20 am Business basketall league 2023./2024. 8

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234TOutcome
IVICOM12991141Loss
Fortenova grupa115101743Win

IVICOM

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
Marko PadovanGuard00000122
Frane VrdoljakForward61000153
Patrik Bjelanović-32000032
Mladen MilenkovićForward10000110
Mario BebekForward-Center100002011
Mislav RaičGuard20000032
Tomislav BorasCenter171000231
Davor PerišaForward-Guard21000061
 Ukupno 41500252412

Fortenova grupa

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
Tomislav ĆurkovićForward40000032
4Ivan MarićGuard121001113
Tadija Dalić Forward180006252
15Matija JuzbašićGuard31101042
Igor BojanićForward40000300
11Srđan KršićGuard21000002
99Marko ZorićForward00000010
 Ukupno 43310861411
PTS
41
43
AST
5
3
STL
0
1
BLK
0
0
3PM
2
8
OFF
5
6
DEF
24
14
PF
12
11

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.