Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Match Day
11. siječnja 2020. 12:00 pm Business basketall league 2019./2020. 5

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234TOutcome
Inspekt43141233Loss
Visage Technologies1815161362Win

Inspekt

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
0Ivan OreškovićGuard51001141
3Sofia KraljićGuard00000000
5Marin PavelićGuard131403151
7Marijo VrdoljakCenter00000020
17Josip IngulaGuard53200020
69Luka PavelićForward80402012
76Danijel JurešićGuard00000011
27Ivan MalenicaForward20000011
 Ukupno 33510062166

Visage Technologies

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
15Paolo RakocijaCenter41200110
4Ivan MaurovićGuard00000000
5Jure PerovićGuard00000001
7Ivan MarkusiGuard101102040
9Ivo Ugrina Center114200331
10Bruno RosanGuard60100210
12Ivan GogićForward144002130
9Mate MarasGuard92012040
18Luka OrsagForward82002280
 Ukupno 62146189242
PTS
33
62
AST
5
14
STL
10
6
BLK
0
1
3PM
6
8
OFF
2
9
DEF
16
24
PF
6
2

KO KO FT

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.