Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Match Day
10. veljače 2024. 9:00 am Business basketall league 2023./2024. 9

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234TOutcome
Happening91914446Loss
Azikus1619161263Win

Happening

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
Darko KopićGuard32001024
Juraj KerepčićForward-Center00100001
Hrvoje BožićForward-Guard73001021
Mario PavićGuard20000001
Lovro PredovanForward-Guard00000021
Damjan MikoForward51000212
Bojan LukovacCenter20000010
Ante ŽužulCenter123102681
Andrej CerajForward91131141
Jure RezoGuard60002120
 Ukupno 4610337102212

Azikus

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
Luka SeničićCenter101101273
7Ivan MarkusiGuard113103041
Dinko MohorovićGuard40000100
Tin BušićGuard31001000
Vedran HernausForward92103112
Luka Cindrić Guard163000033
Luka SunaraForward-Guard101102051
 Ukupno 6311401042010
PTS
46
63
AST
10
11
STL
3
4
BLK
3
0
3PM
7
10
OFF
10
4
DEF
22
20
PF
12
10

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.