Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Kolo Full Time
16. studenoga 2019. 10:00 am Business basketall league 2019./2020. 3 32'

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234T
Visage Technologies1914181768
Inter-net13104633

Visage Technologies

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
15Paolo RakocijaCenter80000120
5Jure PerovićGuard01000000
7Ivan MarkusiGuard61000111
9Ivo UgrinaCenter21010131
10Bruno RosanGuard64010235
24Ivan ĆaćićCenter00000011
12Ivan Gogić Forward293424052
9Mate MarasGuard67100262
18Luka OrsagForward112101112
 Ukupno 681964582214

Inter-net

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
0Slaven Baković-11200100
3Bernard KlarićCenter110210310
0Mile MrkobradCenter00000041
8Marin GazićGuard93100130
11Vedran PekarGuard30200011
15Dominik GrobenskiGuard90102111
 Ukupno 3348126103
PTS
68
33
AST
19
4
STL
6
8
BLK
4
1
3PM
5
2
OFF
8
6
DEF
22
10
PF
14
3

KO KO FT

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.