Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Match Day
26. ožujka 2022. 9:00 am Business basketall league 2021./2022. 10

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234TOutcome
NOVA TV1317131255Loss
Tokić d.o.o.199251770Win

NOVA TV

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK FGM FGA 3PM OFF DEF PF
Stipe AntonijevićForward-Guard9500001142
Bojan Bosnić-12310002031
Ivan ForjanForward-Guard3100001200
Domagoj GrbavacForward-Guard9222003242
Mladen MajarošForward-Guard6100000030
Marko Ereš-16100004213
Marko TrgovčevićForward-Center0100000022
 Ukupno 551432001171710

Tokić d.o.o.

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK FGM FGA 3PM OFF DEF PF
Marko KraljevićGuard9310000132
Ante GadžeGuard21200003180
Ivan BrajkovićForward2120000020
Marko PrimoracForward-Guard5730001272
Toni RudićForward5000001022
Božo JukićCenter28101001641
Josip RašićGuard0110000110
 Ukupno 70157100611277
PTS
55
70
AST
14
15
STL
3
7
BLK
2
1
FGM
0
0
FGA
0
0
3PM
11
6
OFF
7
11
DEF
17
27
PF
10
7

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.