Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Kolo Full Time
13. studenoga 2021. 10:00 am Business basketall league 2021./2022. 1 32'

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234T
Končar1310141552
Tokić d.o.o.201892370

Končar

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
Miron ČeškićGuard244304161
Boris ŽužulForward01000034
8Mile BalenovićForward22400030
Igor BartulovićGuard00100101
4Toni LončarCenter60000350
9Darko RagužForward91200132
10Krešimir StarčevićCenter00000001
13Marko MijačCenter110000211
 Ukupno 528100482110

Tokić d.o.o.

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
Berislav BosakGuard20000111
Mislav PoduškaForward-Guard52101331
Ivan BrajkovićForward01100114
Marko KraljevićGuard152100162
Ante GadžeGuard52301043
Jasmin DomazetCenter01000000
Marko PrimoracForward-Guard112101362
Tomislav ŠarlijaForward-Guard20100011
Ivan ĆurićForward-Guard21000342
Božo Jukić Center281001761
 Ukupno 70128041932000
PTS
52
70
AST
8
12
STL
10
8
BLK
0
0
3PM
4
4
OFF
8
19
DEF
21
32
PF
10
000

KO KO FT

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.