Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Kolo Full Time
29. veljače 2020. 11:10 am Business basketall league 2019./2020. 7 32'

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234T
Končar513171550
PwC Hrvatska97121543

Končar

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
4Toni Lončar Center144020441
6Bono ZrakićGuard20000221
8Mile BalenovićForward51100010
9Darko RagužForward91210162
10Vedran Primorac-140202110
0Vjekoslav Vargić-40000122
Andrija BarićGuard21010010
10Krešimir StarčevićCenter01010012
 Ukupno 5085529188

PwC Hrvatska

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
0Marko SalopekCenter60100441
9Jasmin AkikiForward20110130
17Marko ČrnjevićGuard122202120
18Bruno ČurčijaForward40200103
27Matija DukićForward-Guard00200000
16Hrvoje MamićGuard51001010
4Marin HenjakForward-Guard00000001
8Petar SkansiForward71001011
22Ilija DelašCenter71021162
 Ukupno 4358358178
PTS
50
43
AST
8
5
STL
5
8
BLK
5
3
3PM
2
5
OFF
9
8
DEF
18
17
PF
8
8

KO KO FT

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.