Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Kolo Full Time
29. veljače 2020. 11:10 am Business basketall league 2019./2020. 7 32'

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234T
Končar513171550
PwC Hrvatska97121543

Končar

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
4Toni Lončar Center144020441
6Bono ZrakićGuard20000221
8Mile BalenovićForward51100010
9Darko RagužForward91210162
10Vedran PrimoracForward140202110
0Vjekoslav VargićGuard40000122
Andrija BarićGuard21010010
10Krešimir StarčevićCenter01010012
 Ukupno 5085529188

PwC Hrvatska

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
0Marko SalopekCenter60100441
9Jasmin AkikiForward20110130
17Marko ČrnjevićGuard122202120
18Bruno ČurčijaForward40200103
27Matija DukićForward-Guard00200000
16Hrvoje MamićGuard51001010
4Marin HenjakForward-Guard00000001
8Petar SkansiForward71001011
22Ilija DelašCenter71021162
 Ukupno 4358358178
PTS
50
43
AST
8
5
STL
5
8
BLK
5
3
3PM
2
5
OFF
9
8
DEF
18
17
PF
8
8

KO KO FT

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.