Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Kolo Full Time
23. studenoga 2019. 1:15 pm Business basketall league 2019./2020. 1 32'

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234T
Končar1310152260
Inspekt171611953

Končar

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
4Toni LončarCenter192012651
Boris ŽužulForward102012020
8Mile BalenovićForward140100054
9Darko Raguž Forward124100572
10Krešimir StarčevićCenter02000070
Vedran Primorac-55101021
 Ukupno 601532511288

Inspekt

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
7Marijo VrdoljakCenter20000011
3Sofia KraljićGuard20000001
5Marin PavelićGuard302304291
69Luka PavelićForward23000024
Zdravko PavelićCenter00000010
0Ivan OreškovićGuard40100010
17Josip IngulaGuard01000001
14Igor KrekešićForward132003254
27Ivan MalenicaForward00000002
76Danijel JurešićGuard01000012
 Ukupno 53940742016
PTS
60
53
AST
15
9
STL
3
4
BLK
2
0
3PM
5
7
OFF
11
4
DEF
28
20
PF
8
16

KO KO FT

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.