Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Match Day
11. ožujka 2023. 11:15 am Business basketall league 2022./2023. 12

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234TOutcome
IVICOM42151637Loss
Visage Technologies1411101348Win

IVICOM

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
11Davor PerišaForward-Guard122302442
9Frane VrdoljakForward100122283
44Sanjin LjubićGuard40100003
5Marko PadovanGuard50110123
10Vedran Bašura-VlahekForward-Guard21200130
12Mladen MilenkovićForward40000112
17Marko ŠimatovićForward-Center01100211
 Ukupno 374934111914

Visage Technologies

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
3Paolo RakocijaForward70000032
4Vedran PrimoracForward20000021
7Filip Bosnić-50101010
8Josip Ante KozulićForward-Guard63400170
9Mate MarasGuard72000211
10Bruno RosanGuard40100010
12Ivan Gogić Forward111100241
15Ivo UgrinaCenter00000020
17Fran Kukec-20010021
18Luka OrsagForward40100010
6David Matulina-01000200
 Ukupno 4878117246
PTS
37
48
AST
4
7
STL
9
8
BLK
3
1
3PM
4
1
OFF
11
7
DEF
19
24
PF
14
6

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.