vs

Detalji

Datum Vrijeme League Sezona
11. prosinca 2021. 9:00 am Business basketall league 2021./2022.

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234T
IVICOM1214181761
Tokić d.o.o.221481458

IVICOM

# Igrač Pozicija PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF Own Goals
Marko PadovanGuard0000000000000000020
Ante JarebGuard14122000020000001020
Frane VrdoljakForward0711000000000016030
Davor PerišaForward-Guard5110000010000010020
Mario BebekForward-Center5221000010000002030
Ivan Kufner-0010000000000000000
Marko ŠimatovićForward-Center0211000000000020010
Sanjin LjubićGuard0000000000000000000
Tomislav ŠiptarForward-Guard14331000040000003030
Slaven SoldoCenter6721100000000025030
Tomislav BorasCenter17930000000000027000
 Ukupno 613216710008000008240190

Tokić d.o.o.

# Igrač Pozicija PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF Own Goals
Ivan BrajkovićForward1100000000000010000
Marko KraljevićGuard17535100000000014040
Ante GadžeGuard6422000010000004030
Marko PrimoracForward-Guard7564100010000005030
Tomislav ŠarlijaForward-Guard0421000000000004030
Jasmin DomazetCenter0000000000000000000
Božo JukićCenter27901000000000063000
Ivan ĆurićForward-Guard0000000000000000000
Damir MršićForward0200000000000011010
 Ukupno 5830131320002000009210140
PTS
61
58
REB
0
0
AST
16
13
STL
7
13
BLK
1
2
FGM
0
0
FGA
0
0
FG%
0
0
3PM
8
2
3PA
0
0
3P%
0
0
FTM
0
0
FTA
0
0
FT%
0
0
OFF
8
9
DEF
24
21
TO
0
0
PF
19
14
Own Goals
0
0

KO KO FT

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.