Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Match Day
11. prosinca 2021. 9:00 am Business basketall league 2021./2022. 3

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234TOutcome
IVICOM1214181761Win
Tokić d.o.o.221481458Loss

IVICOM

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
Marko PadovanGuard00000002
Ante JarebGuard142202012
Frane VrdoljakForward01100163
Davor PerišaForward-Guard51001102
Mario BebekForward-Center52101023
Ivan Kufner-01000000
Marko ŠimatovićForward-Center01100201
Sanjin LjubićGuard00000000
Tomislav ŠiptarForward-Guard143104033
Slaven SoldoCenter62110253
Tomislav Boras Center173000270
 Ukupno 611671882419

Tokić d.o.o.

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
Ivan BrajkovićForward10000100
Marko KraljevićGuard173510144
Ante GadžeGuard62201043
Marko PrimoracForward-Guard76411053
Tomislav ŠarlijaForward-Guard02100043
Jasmin DomazetCenter00000000
Božo JukićCenter270100630
Ivan ĆurićForward-Guard00000000
Damir MršićForward00000111
 Ukupno 5813132292114
PTS
61
58
AST
16
13
STL
7
13
BLK
1
2
3PM
8
2
OFF
8
9
DEF
24
21
PF
19
14

KO KO FT

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.