Detalji

Datum Vrijeme League Sezona
30. travnja 2022. 10:30 am Razigravanje 2021./2022.

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234TOutcome
IVICOM1910141356Win
Končar171115952Loss

IVICOM

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
Marko PadovanGuard00000011
Tomislav BorasCenter131100123
Ante JarebGuard142000142
Davor PerišaForward-Guard30101120
Mario BebekForward-Center00000000
Pavle Rosić-00000000
Sanjin LjubićGuard00000003
Slaven SoldoCenter162111183
Tomislav Šiptar Forward-Guard113401122
Frane VrdoljakForward11110020
 Ukupno 58982352114

Končar

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
4Toni LončarCenter00000000
13Marko MijačCenter50001001
Boris ŽužulForward00100000
0Vjekoslav VargićGuard91200452
8Mile BalenovićForward61110222
Miron ČeškićGuard241305253
9Darko RagužForward61000444
Igor BartulovićGuard22500230
Ivan PoljakForward00000000
 Ukupno 5261216141912
PTS
58
52
AST
9
6
STL
8
12
BLK
2
1
3PM
3
6
OFF
5
14
DEF
21
19
PF
14
12

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.