Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Kolo Full Time
22. veljače 2020. 10:00 am Business basketall league 2019./2020. 9 32'

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234T
Inspekt1513201260
Inter-net111251846

Inspekt

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
3Sofia KraljićGuard00000001
Helena Augustin-00000000
5Marin Pavelić Guard4012111170
7Marijo VrdoljakCenter00000001
10Antonio KugaCenter761101112
17Josip IngulaGuard23100020
69Luka PavelićForward50001021
76Danijel JurešićGuard61002000
77Mario DubravčićForward00000010
 Ukupno 601142142235

Inter-net

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
0Slaven Baković-01000030
8Marin GazićGuard81000040
9Petar Govedarica-190101350
9Ante BakovićForward-Guard120002153
11Vedran PekarGuard34101063
15Dominik GrobenskiGuard44000062
 Ukupno 46102044298
PTS
60
46
AST
11
10
STL
4
2
BLK
2
0
3PM
14
4
OFF
2
4
DEF
23
29
PF
5
8

KO KO FT

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.