Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Kolo Full Time
24. studenoga 2018. 12:30 pm Business basketall league 2018./2019. 4 32'

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ernst & Young 2018./2019.

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
13Andrija StilinovićForward02000022
0Ivan SlivonjaGuard30001312
4Mislav KrstanovićForward80000000
5Dominik TučkarForward00000000
7Matija Labaš Guard123300012
11Srđan KršićGuard41100122
99Marko ZorićForward61000002
44Ivan GalićCenter32120093
94Matej FilipanForward93100221
3Mate MartinovićGuard90000033
 Ukupno 541262162017

Inter-net 2018./2019.

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
11Vedran PekarGuard61100133
Paško Macukić-00000000
Mile MrkobradCenter20000432
3Bernard KlarićCenter30101043
8Marin GazićGuard70100121
9Ante BakovićForward-Guard102110211
Karlo Sambolec-00100022
15Dominik GrobenskiGuard32100104
5Marko PintarićCenter01000423
 Ukupno 316611131719
PTS
54
31
AST
12
6
STL
6
6
BLK
2
1
3PM
1
1
OFF
6
13
DEF
20
17
PF
17
19

KO KO FT

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.