Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Match Day
11. ožujka 2023. 1:30 pm Business basketall league 2022./2023. 12

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234TOutcome
Ernst & Young1521211774Win
Fizioteka82071146Loss

Ernst & Young

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
10Ivan PerkovićCenter61202130
13Andrija StilinovićForward41000111
15Roko ErcegForward-Guard141110242
19Jurica MiličevićCenter130002110
24Luka MohačGuard189205070
33Nikola Cherchi Guard1551020101
47Domagoj Lulić-41200143
 Ukupno 741881116307

Fizioteka

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
1Petar KvesićGuard33100001
2Sven SamošćanecGuard01200031
3Luka MatanovićForward20000000
4Matej NedićGuard20000210
7Frane KamberForward61002010
8Bojan KrižanovićCenter110210244
10Frane PaštrovićCenter00000011
11Luka VukojaForward-Center221202481
 Ukupno 4667148188
PTS
74
46
AST
18
6
STL
8
7
BLK
1
1
3PM
11
4
OFF
6
8
DEF
30
18
PF
7
8

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.