Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Kolo Full Time
19. siječnja 2018. 1:40 pm Business basketall league 2018./2019. 6 32'

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234T
Ernst & Young 2018./2019.1012122155
Atlantic Grupa101316746

Ernst & Young 2018./2019.

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
0Ivan SlivonjaGuard71000030
1Mihovil Milanović Forward261003023
3Mate MartinovićGuard43100002
4Mislav KrstanovićForward20200013
7Matija LabašGuard1414102223
11Srđan KršićGuard00000000
13Andrija StilinovićForward00000000
22Marin PrugovečkiGuard20000011
94Matej FilipanForward01100201
99Marko ZorićForward00000002
 Ukupno 55781342915

Atlantic Grupa

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
Dario ŠerbulaForward40000102
7Slaven RajmanGuard00000011
8Dino KomarGuard100003134
2Ratko CvitkovićGuard00000010
Matija GažićForward90002121
Niko HorčićkaGuard20000001
16Željko ŽolnaiGuard00000000
23Krunoslav HorvatForward30000011
24Mario BilićCenter40000233
33Stipe AnušićForward100001220
69Nikola BlaićCenter40000433
 Ukupno 460006111616
PTS
55
46
AST
7
0
STL
8
0
BLK
1
0
3PM
3
6
OFF
4
11
DEF
29
16
PF
15
16

KO KO FT

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.