Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Match Day
26. svibnja 2024. 12:00 pm Regional final four tournament 2023./2024. 3rd place match

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234TOutcome
Balkan Bet1615172068Win
IVICOM202019665Loss

Balkan Bet

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF
1Ivan VladićForward-Guard0000000
4Petar ŠakotićGuard4730004
5Nemanja PetrovićGuard15020522
7Miloš MirkovićCenter0000000
8Miloš RadovićGuard11210303
12Dejan BulajaCenter2100005
13Veljko MilinkovićForward-Guard3300033
23Stefan Čolović Forward-Center294205311
24Veljko PavićevićForward4100051
34Igor RošuljForward0000025
 Ukupno 681880131534

IVICOM

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF
8Ante JarebGuard7120111
9Frane VrdoljakForward2001012
11Davor PerišaForward-Guard5200111
12Bože RadošForward-Guard207401317
13Mario BebekForward-Center0100011
14Mario JukićForward-Center9530133
16Tomislav BorasCenter22001037
88Slaven SoldoCenter0200025
 Ukupno 65189241537
PTS
68
65
AST
18
18
STL
8
9
BLK
0
2
3PM
13
4
OFF
15
15
DEF
34
37

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.