Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Full Time
16. ožujka 2019. 12:30 pm Razigravanje 2018/2019 32'

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234T
Atlantic Grupa1010162056
Inter-net369826

Atlantic Grupa

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
Matija GažićForward22110050
Dario ŠerbulaForward41000011
2Ratko CvitkovićGuard01000001
6Vedran RibičićForward50000121
7Slaven RajmanGuard41100022
8Dino Komar Guard237307153
11Slaven ZorićGuard60110131
23Krunoslav HorvatForward31000100
33Stipe AnušićForward91101052
69Nikola BlaićCenter02110181
 Ukupno 561683853112

Inter-net

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
0Tin JelićForward80302162
3Bernard KlarićCenter21010111
8Marin GazićGuard01100021
9Ante Baković-120310213
11Vedran Pekar-20100213
12Andrija DžajaGuard21100011
15Dominik GrobenskiGuard01000053
 Ukupno 26492261714
PTS
56
26
AST
16
4
STL
8
9
BLK
3
2
3PM
8
2
OFF
5
6
DEF
31
17
PF
12
14

KO KO FT

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.