Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Match Day
20. siječnja 2024. 10:00 am Business basketall league 2023./2024. 2

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234TOutcome
Sofascore12913741Loss
Happening152810962Win

Sofascore

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
Matija LojblGuard21100011
Ivan PavićCenter81121071
Luka BegićForward-Guard01000000
Mario GermForward-Center30100110
Borna RaićForward-Guard83100240
Erik FiketForward-Center100000040
Antonio ButkovićGuard103000122
Dragota-02000040
 Ukupno 41114214234

Happening

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
Darko Kopić Guard202203122
Ante ŽužulCenter74211430
Hrvoje BožićForward-Guard122000020
Bojan LukovacCenter00000153
Jure RezoGuard131103020
Matija FabekForward20100131
Karlo KrčelićGuard85212050
 Ukupno 62148297226
PTS
41
62
AST
11
14
STL
4
8
BLK
2
2
3PM
1
9
OFF
4
7
DEF
23
22
PF
4
6

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.