Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Match Day
9. ožujka 2024. 1:40 pm Business basketall league 2023./2024. 13

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234TOutcome
PwC Hrvatska14551640Loss
Gospođica Bobica101318849Win

PwC Hrvatska

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
Tin Kulko-03100210
Jerome Jackson-20000112
Matej SmetiškoGuard22000202
Bruno PetkovićGuard60100033
9Jasmin AkikiForward20100180
Stjepan ČondićGuard00000000
17Marko ČrnjevićGuard82002112
Dominik ValidžićForward00000000
Marin Zidarić-85211634
16Hrvoje MamićGuard120001130
 Ukupno 4012514142013

Gospođica Bobica

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
Petar KvesićGuard03000011
Frane KamberForward30001000
Frane PaštrovićCenter00000010
Marko Matijaščić Forward193002213
Bojan KrižanovićCenter43020054
Jakov Vukšić-62000182
Jakov IvančićGuard92011043
Luka VukojaForward-Center83000113
Ivan MarićForward-Guard00000000
 Ukupno 491603442116
PTS
40
49
AST
12
16
STL
5
0
BLK
1
3
3PM
4
4
OFF
14
4
DEF
20
21
PF
13
16

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.