Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Match Day
27. siječnja 2024. 12:30 pm Business basketall league 2023./2024. 9

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234TOutcome
Coach4you151781555Loss
Visage Technologies1217161964Win

Coach4you

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
Ivan DokoGuard152102133
Marin SiničićGuard204534175
Mateo KovačićForward02100203
Zeljko ŠafankoCenter00000000
Niko StasjukGuard113003142
Goran ŠpaletaForward00100121
Dominik Leško-90011353
 Ukupno 5511841092117

Visage Technologies

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
9Mate MarasGuard33201234
Vedran PrimoracForward20300101
10Bruno RosanGuard81002142
12Ivan Gogić Forward273203443
15Paolo RakocijaForward107200452
18Luka OrsagForward60000433
Ivan MaretićCenter41220350
Fran Kukec-40000110
 Ukupno 64151126202515
PTS
55
64
AST
11
15
STL
8
11
BLK
4
2
3PM
10
6
OFF
9
20
DEF
21
25
PF
17
15

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.