Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Kolo Full Time
27. listopada 2018. 12:30 pm Business basketall league 2018./2019. 2 32'

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234T
ABB1012171251
SportMixta196141554

ABB

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
Aleksandar RadosavljevićCenter00000000
Zoran MiočinovićForward162100203
Damir BegovićForward30101203
Sven RadosavljevićForward60010315
Bojan RadosavljevićGuard83110104
Denis ŠamadanCenter22000524
Robert KovačevićGuard63000211
Tomislav KrižanacGuard30000001
Jakov PerišaForward71201420
 Ukupno 511152219621

SportMixta

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
Bruno Orešić-42001100
Matija Mandarić-60100102
Karlo Mandić-153204412
Vedran Bašura-Vlahek -154101410
Ivan Krišto-140103202
 Ukupno 5495091226
PTS
51
54
AST
11
9
STL
5
5
BLK
2
0
3PM
2
9
OFF
19
12
DEF
6
2
PF
21
6

KO KO FT

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.