vs

Detalji

Datum Vrijeme League Sezona
9. ožujka 2019. 1:40 pm Business basketall league 2018./2019.

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234T
ABB10414836
Atlantic Grupa81291241

ABB

# Igrač Pozicija PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF Own Goals
10Sven RadosavljevićForward4300000000000003010
12Denis ŠamadanCenter31000000000000037030
14Zoran MiočinovićForward151011000000000046040
19Filip TošićGuard2210000000000011020
20Marko ŠkaraGuard2341000000000003020
24Aleksandar RadosavljevićCenter0000000000000000000
22Robert KovačevićGuard4010000000000000020
9Damir BegovićForward6711000000000016020
 Ukupno 36358300000000009260160

Atlantic Grupa

# Igrač Pozicija PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF Own Goals
6Vedran RibičićForward19410000010000013010
7Slaven RajmanGuard8343100000000003030
16Željko ŽolnaiGuard2022000000000000000
23Krunoslav HorvatForward51200100000000075010
69Nikola BlaićCenter0000000000000000000
Matija GažićForward7762300000000007030
 Ukupno 41261375000100000818080
PTS
36
41
REB
0
0
AST
8
13
STL
3
7
BLK
0
5
FGM
0
0
FGA
0
0
FG%
0
0
3PM
0
1
3PA
0
0
3P%
0
0
FTM
0
0
FTA
0
0
FT%
0
0
OFF
9
8
DEF
26
18
TO
0
0
PF
16
8
Own Goals
0
0

KO KO FT

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.