Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Kolo Full Time
9. ožujka 2019. 1:40 pm Business basketall league 2018/2019 2018/2019 8 32'

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234T
ABB10414836
Atlantic Grupa81291241

ABB

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
10Sven RadosavljevićForward40000031
12Denis ŠamadanCenter30000373
14Zoran MiočinovićForward151100464
19Filip TošićGuard21000112
20Marko ŠkaraGuard24100032
24Aleksandar RadosavljevićCenter00000000
22Robert KovačevićGuard41000002
9Damir BegovićForward61100162
 Ukupno 36830092616

Atlantic Grupa

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
6Vedran RibičićForward191001131
7Slaven RajmanGuard84310033
16Željko ŽolnaiGuard22200000
23Krunoslav HorvatForward50010751
69Nikola BlaićCenter00000000
Matija GažićForward76230073
 Ukupno 41137518188
PTS
36
41
AST
8
13
STL
3
7
BLK
0
5
3PM
0
1
OFF
9
8
DEF
26
18
PF
16
8

KO KO FT

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.