Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Match Day
2. ožujka 2024. 11:20 am Business basketall league 2023./2024. 7

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234TOutcome
Happening4711830Loss
Gospođica Bobica1115121553Win

Happening

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
31Tvrtko KendaGuard00000011
0Darko KopićGuard122402033
3Mario PavićGuard00100000
4Karlo KrčelićGuard60201040
5Nikola PetrušićCenter00000000
9Petar CvitanovićGuard02100021
11Bojan LukovacCenter31000261
20Lovro PredovanForward-Guard93002232
 Ukupno 3088054198

Gospođica Bobica

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
1Petar KvesićGuard72001151
4Frane KamberForward00000002
5Frane PaštrovićCenter00000001
7Marko Matijaščić Forward172213072
8Bojan KrižanovićCenter42200472
9Jakov Vukšić-50020352
10Jakov IvančićGuard81000142
11Luka VukojaForward-Center122122141
12Ivan MarićForward-Guard00000000
 Ukupno 539556103213
PTS
30
53
AST
8
9
STL
8
5
BLK
0
5
3PM
5
6
OFF
4
10
DEF
19
32
PF
8
13

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.