Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Kolo Full Time
9. studenoga 2019. 11:10 am Business basketall league 2019./2020. 2 32'

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234T
RWE Energija162271560
Pevec Roosters113101236

RWE Energija

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
4Stjepan Jukić Forward112501041
5Miroslav ČordaGuard00000000
6Ante Jukić-116102041
Ivan MorićForward212200051
Ilija MišukićCenter00000012
13Danijel JukićGuard104200163
14Anto ŠapinaGuard01000020
15Branimir JelićGuard70200161
 Ukupno 601512032289

Pevec Roosters

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
4Antonio TikvićGuard20120151
5Damir KappelCenter00010010
9Marko KirinForward90303032
5Pavao VrbanecGuard02100013
8Zvonimir Župić-00000000
6Damir-Mato ĆurkovićGuard30000010
10Ivan BarešićForward00000011
13Luka SmoljanićForward00000001
17Mario KelavaCenter730100103
12Roman HrgovićForward151105000
9Dominik LovrićGuard00000024
7Marijan KalanjForward00000000
 Ukupno 36664812415
PTS
60
36
AST
15
6
STL
12
6
BLK
0
4
3PM
3
8
OFF
2
1
DEF
28
24
PF
9
15

KO KO FT

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.