Detalji

Datum Vrijeme League Sezona Kolo Full Time
26. listopada 2019. 10:00 am Business basketall league 2019./2020. 1 32'

Court

Boćarski dom
Prisavlje ul. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska

Rezultati

Ekipa1234T
RWE Energija1816172677
Inter-net8156938

RWE Energija

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
4Stjepan Jukić Forward1454013100
6Šime ZubčićGuard244001150
7Ivan MorićForward311010620
12Mihael PlazanićCenter01000111
13Danijel JukićGuard66310141
14Anto ŠapinaGuard00000131
10Krešimir SubotićGuard23000100
5Miroslav ČordaGuard00000001
 Ukupno 772072214254

Inter-net

# Igrač Pozicija PTS AST STL BLK 3PM OFF DEF PF
3Bernard KlarićCenter71101212
8Marin GazićGuard142000030
9Ante BakovićForward-Guard70101131
11Vedran PekarGuard22210014
15Dominik GrobenskiGuard82101154
21Mario KurjakovićCenter00000000
7Mile MrkobradCenter00000123
Slaven Baković-00000000
 Ukupno 38751351514
PTS
77
38
AST
20
7
STL
7
5
BLK
2
1
3PM
2
3
OFF
14
5
DEF
25
15
PF
4
14

KO KO FT

Start a Conversation

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.